voeks logo 2025

Bezoek Museum Beeld en Geluid
Donderdag, 13. November 2025, 11:00 - 17:00

Op donderdag 13 november gaan we voor Televisie Nostalgie naar mediamuseum Beeld en Geluid op het mediapark in Hilversum.
Tijdens Televisie Nostalgie komen de meest legendarische programma’s en momenten uit ruim 70 jaar televisie voorbij. Herkenbare openingstunes en liedjes die je nog zó kunt mee-neuriën, onvergetelijke gebeurtenissen die lijken als de dag van gisteren, hilarische sketches en heel veel bekende tv-gezichten van vroeger. Niet alleen kunnen we diverse memorabele fragmenten uit de enorme mediacollectie van Beeld & Geluid bekijken en herbeleven, maar krijgen we ook een aantal bijzondere objecten uit de Nederlandse televisiegeschiedenis te zien.

We verzamelen om 11:00 uur bij de ingang voor koffie of thee met iets lekkers. Daarna volgt het nostalgie programma. Hierna kunnen we op eigen kosten lunchen in het Grand Café.
De kosten voor Televisie Nostalgie bedragen €15 per persoon. Na aanmelding vóór 1 november via email (zie colofon) of per telefoon aan de heer Nijhoff (zie colofon) dient u het verschuldigde bedrag over te maken op de rekening van Voeks Regio Arnhem (zie colofon).

Na de lunch is er gelegenheid het museum en de tentoonstelling de typetjes van André van Duin te bezoeken. Voor museumkaarthouders is dit gratis; anderen betalen €19,50 aan de kassa.
Het mediamuseum is goed te bereiken per trein (tegenover station Hilversum Mediapark). Adres is Media Parkboulevard 1, 1217 WE Hilversum.

Locatie Mediapark Hilversum