De Voeks biljart club van regio Den Haag zoekt enthousiaste nieuwe leden.

Onze club bestaat nu uit 11 leden. Om economisch gezond te blijven hebben wij plm. 14 leden nodig.
Wij hebben onze vaste clubavond op de dinsdagavond vanaf 19:00 uur bij biljartcentrum Samonda aan de Genemuidenstraat 208-210 in Den Haag. Bij dit biljartcentrum hebben we de beschikking over 2 tafels. Op de clubavond wordt door een ieder 2 partijen gespeeld volgens een rooster. Het gemiddelde niveau moyenne ligt op plm. 1,5 en varieert tussen de 0,8 en 3,0. Het biljartcentrum beschikt over een kleine gezellige horeca.

Bent u die enthousiaste biljarter die past in het geschetste profiel en lijkt het u leuk deel uit te maken van onze club dan bent u van harte uitgenodigd om geheel vrijblijvend een keer langs te komen en met onze vereniging kennis te maken. Parkeren is gratis en ruimschoots mogelijk.

Meer informatie en/of aanmeldingen:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Tel:     06-49648903