Museum De Koperen Knop – 80 jaar Vrij
Op woensdag 7 mei bezoeken we dit museum uit overgrootmoeders tijd met vondsten uit de Prehistorie. Adres: Binnendams 6, Hardinxveld-Giessendam.
Ontvangst met een kopje koffie of thee: 13:00-13:30 uur.
Rondleiding met gids in en om de boerenhofstee start om 13:30 uur.
Om ongeveer 14:30 een pauze met koffie, thee en iets lekkers van de warme bakker. Na de pauze kunt u zelf naar de tijdelijke expositie 80 jaar vrij, de Alblasserwaard in oorlogstijd. De suppoost kan u er levendig over vertellen. De expositie geeft vooral een sfeerbeeld van toen, waarin angst en huiselijkheid elkaar afwisselen. Diorama’s, presentaties en informatieve teksten laten iets zien wat we nooit meer hopen mee te maken. 80 jaar vrij - dat is vieren, gedenken en herdenken.
Lijkt het je interessant, meld je dan aan en betaal de bijdrage vooraf.
Minimumaantal deelnemers 15 en maximumaantal is 30 personen.
Kies ‘Aanmelden’ in het menu of klik gelijk op de rode link. Lunch is niet van toepassing.
All-in prijs p.p. voor Voeksleden/partners is €13,50. Introducees betalen €16,-.
Graag van tevoren overmaken naar onze penningmeester, bankrekeningnummer NL90INGB0000320149 t.n.v. Voeks Regio Rotterdam o.v.v. Koperen Knop 7 mei.
De museumkaart is geldig. De entreeprijs van €6,- wordt achteraf terugbetaald als u uw kaart heeft laten scannen via Brenda bij de kassa.
Algemene informatie:
>Ontvangst is op de etage in de boerderij, er is een traplift met draagkracht tot 100 kg. Op de begane grond van de boerderij zijn trapjes van 2 à 3 treden, u kent vast nog de opkamer en koele kelder.
>Er zijn 15 parkeerplaatsen bij het Museum. Op de Molenweg 250 meter van het Museum kunt u het eerste stuk aan beide zijden parkeren. Daarna is het aan de linkerzijde verboden, maar parkeren aan de rechterzijde toegestaan. De Binnendamseweg is voor bezoekerparkeren niet geschikt.
Tot ziens op de boerderij, groetjes Brenda Dries
Coördinator Evenementen Voeks Regio Rijnmond