
Beste Voeks leden in de regio Alkmaar / Haarlem,
Graag nodigen we jullie uit voor een boottocht op de Waddenzee op Vrijdag 16 mei 2025 zoals besproken tijdens de RLV eerder deze maand:
- Via de link https://www.zeehonden-spotten.nl/ kun je een wat completere indruk krijgen van deze leuke trip.
- Vertrek is om 13.00 uur vanuit Kooyhaven, Balgweg 1764 JD Breedzand. De terugkeer wordt verwacht om ongeveer 16.30 uur.
- We vragen jullie om je eigen vervoer naar Kooyhaven te regelen. Tevens verzoeken we je vriendelijk bij de aanmelding aan te geven of je bereid bent iemand, die zonder mogelijkheid van eigen vervoer zit, met een geringe omweg, op te halen. Leden die graag mee willen, maar geen eigen vervoer hebben dienen dit dan aub ook duidelijk aan te geven. Er zal dan geprobeerd worden een carpool te regelen, maar helaas kunnen wij daarbij natuurlijk geen garanties geven dat dit ook lukt.
- Kosten voor deze excursie bedragen € 30 per persoon; hierbij is al een Voeks subsidie van € 10 pp verrekend. In de kosten zijn inbegrepen alle drankjes zoals koffie/thee/frisdrank/water/bier/wijn. Er worden geen lunch of snacks verstrekt, maar het is toegestaan je eigen broodjes of snacks mee te nemen.
- Er is een minimumaantal deelnemers van 8 en een maximum van 18. Bij te weinig belangstelling zal de excursie niet doorgaan, en vanaf 18 deelnemers zal de aanmelding worden gesloten. Het is dus zaak om je op tijd aan te melden om teleurstelling te voorkomen !
- Bij slecht weer wordt de tocht afgelast en er wordt dan zsm een nieuwe datum gepland. De beslissing hieromtrent wordt genomen door captain Henk Slagter in overleg met de Voeks activiteiten coordinator.
- Graag aanmelden voor Maandag 5 Mei via de Voeks aanmeldknop (aanmeldknop). Aanmelding is pas geldig na betaling van € 30 op rekeningnummer NL 63 ABNA 056 15 01 386tnv Voeks Haarlem-Alkmaar onder vermelding van Voeks Boottocht 2025.
Met vriendelijke groeten, namens uw bestuur
Ed Barsingerhorn, secretaris.